Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Roveři a rangers

Když skauti a skautky dospějí do patnáctého roku věku, přecházejí do výchovné kategorie roveři/rangers. Náš roverský kmen (zatím ještě nemá jméno) začal znovu organizovaně fungovat na podzim roku 2014.

Dohodli jsme se, že vyzkoušíme následující systém: na každý poslední víkend v měsíci si někdo z nás připraví pro ostatní aktivitu, která je nějakým způsobem aktuální, zajímavá nebo poučná. Navíc se počítá i s občasnými mimořádnými událostmi, které se budou tomuto časovému rozvrhu vymykat (například společné akce s okresními rovery, jednorázové kulturní počiny atd.). Naše činnost by měla být různorodá (kultura, sport, zážitky, příroda, veřejně prospěšná činnost aj.). První naši akci pro nás připravil Michal Slovák. 25. října jsme vyrazili do Holešovic na hru LaserGame. Nemělo to chybu.

Účast na našich akcích není povinná. Žádné schůzky s pravidelnou doházkou už nemáme. Za komunikační nástroj jsme si zvolili sociální síť Facebook. Všechny detaily domlouváme v uzavřené skupině. Na těchto stránkách najdete finální výstupy z našich diskusí.

TOPlist
aktualizováno: 14.09.2018 16:53:08