Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Vlčata a světlušky

35. oddíl vlčat a světlušek "Lišáci"

Máš rád přírodu? Rád bys poznal nové kamarády se stejným zájmem? Pravidelně se s nimi vídal a díky spoustě her i poznával nové věci? Víš jaké je to spát pod širým nebem nebo pod stanem? Chtěl by ses naučit "přežít" v přírodě i ve městě? Chtěl by ses  stát opravdovým "zálesákem"?
Je Ti mezi 7 a 11 roky? 

Pokud odpovídáš ano, určitě neváhej, řekni to svým kamarádům a rodičům a zajděte se k nám podívat!!! Těšíme se na Tebe!!!

 

 

Scházíme se jednou týdně v pátek od 17 do 18:30 ve skaustké klubovně ve Staré škole ve Vraném nad Vltavou. Navíc většinou jednou měsíčně máme na programu jednodenní nebo vícedenní výlet do okolí a o letních prázdninách nás čeká čtrnáctidenní tábor v přírodě.
 

V případě zájmu či dotazů nás kontaktujte!

 

Chlapci a děvčata od 7 do 11 let se zde mohou prostřednictvím her, zaměřených především na rozvoj inteligence, společenského cítění, šikovnosti, představivosti, fyzických a motorických vlastností a dovedností, realizovat ve skupině svých vrstevníků. Program světlušek a vlčat je jakousi přípravou pro vstup do další fáze procesu dospívání (možnost oddílu skautů a skautek).

* Jelikož naše středisko nemá až tak velký počet členů, ať už dětí nebo vedoucích, máme oddíl smíšený. Kluci i holky mají program řešený pro vlčata, tudíž jedou podle Stezek vlčat (ne Cestiček světlušek) a slibují slib vlčácký, za který také dostanou slibový odznak vlčat (ne světlušek). Jinak o víc snad světlušky okradeny nejsou, snad jen o svůj holčičí klid.

 

 

TOPlist
aktualizováno: 14.09.2018 16:53:08